IBM

Whether you are building an enterprise web portal or a state-of-the-art website, you always need the right modern tools. Well-built and maintained PHP frameworks provide those tools maintained PHP frameworks provide those tools in abundance, allowing developers to save time, re-use code, and streamline the back end. As software development tools continuously change to follow the latest. Despite the competition from startups and the ever-present economic challenges, the banking industry is gradually adopting what the latest technologies have to offer.

From cloud technology to cyber risk management to machine learning in investment banking, join us as we explore the banking industry trends for 2019 and beyond. Cloud is one of the current banking industry trends as well.

Client:
WebGeniusLab
Date:
May 5, 2019
Website:
yousite.com
Category:
Ideas, Design
IBM

Power Sunucular
Açık sistem teknolojileriyle oluşturulmuş IBM® Power System™ sunucuları, iş yürütme uygulamalarının verimli bir şekilde devreye alımının yanı sıra, sağlam veritabanı ve ara katman yazılımı uygulamaları için son derece güvenli bir mimari de sağlar.

Depolama Sistemleri
IBM Flash Depolama
Ultra düşük gecikme süresi, uygun maliyet, operasyonel verimlilik ve görev açısından kritik öneme sahip güvenilirlik, her ürünün yerleşik özellikleridir. Dayanıklılık, performans ve sıkıştırma özellikleri garanti kapsamındadır ve IBM, genişletilmiş destek ve bakım sunar.

Hibrit Depolama
IBM hibrit depolama çözümleri, sektör lideri Flash depolama teknolojisi de dahil olmak üzere optimize edilmiş çeşitli depolama ortamlarını kullanır. Bu hibrit sistem yapılandırmaları, tek bir çözümde en yüksek performansı ve en iyi ekonomiyi sağlar. IBM depolama sistemleri, neredeyse sınırsız hibrit yapılandırma seçenekleri sunarak depolama çözümünüzü iş gereksinimlerinize göre uyarlamanızı sağlar.

Manyetik Bant Depolama
Güvenilir veri koruması, uzun vadeli saklama, ölçeklenebilir, dayanıklı ve enerji tasarrufludur. Diğer ortamlardan daha cazip oranda daha düşük bir maliyet sunar.

Depolama Alanı Ağları (SAN)
Veri akışınız yalnızca ağ bağlantılarınızın izin verdiği kadar hızlıdır. Daha fazla veri taşımak için ağların ölçeklenmesi gerekir. IBM SAN çözümleri; sanallaştırma, hibrit çoklu bulut ve büyük veri gereksinimlerini destekler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir